• Обновено
25pcs Црно Куче Шепа хартија за пиење слама Црна Тема Прослава Оркестарот Партија Цевчиња Деца Занает Пет Кучиња кул кравјо млеко

25pcs Црно Куче Шепа хартија за пиење слама Црна Тема Прослава Оркестарот Партија Цевчиња Деца Занает Пет Кучиња кул кравјо млеко

Rating 
DEN 68.00
DEN 124.32
-45 %

Залиха
Во магацинот.


1.Материјал : Храна Одделение Белена Хартија,Тоа е био-degradable Мастило,тоа е направено со храна безбедно мастило
2. Должина : 7.75"
Внатрешниот Кол : 5.5 мм
Надворешниот Кол : 6mm(1/4inch).
3.Тежина : 1.2 g по компјутери.
4.Пакет : opp вреќа со 25pcs, 2 пакети е 50pcs, ако изберете 2 стил во изборот,тогаш постојат 2 пакети, секој пакет е 25pcs.
6.Се користи За : која Било партија маса, бонбони бафет,свадба, роденден, бебе туш, graduction, одмор и секојдневни, прослави и други.
7.Cetification : ФДУ,CE cetification од Страна на SGS
8.Долготрајност : може да издржи во водата за повеќе од 24hrs
Ако имате било истрага или барања,ве молиме љубезно ве советува,ние сме среќни да се работи со најмала детали на вашите барања,ви Благодарам многу : )
Ние сме професионални за промет на големо тргување/извори во Кина,Ако имате било барање,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас : )

Основни карактеристики

Повод:
Партија,Денот на Вљубените,Свадба,ноќта на Вештерките,Божиќ,Свадба & Ангажирање на Децата Ден,април Будала Ден,Денот на Таткото,денот на Благодарноста,Роденден
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Цевчиња
Шема:
Цвет,Шарени,Точка,Мустаќи
Број На Модел На:
13
Материјал:
Cowhide хартија
is_customized:
Yes
Бренд Име:
casame
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
is_customized:
Yes

Најдобри понуди