• Обновено
stacy кеси 070416 нова жешка деца цртан филм ранец студент училиште торба

stacy кеси 070416 нова жешка деца цртан филм ранец студент училиште торба

Rating 
DEN 331.20

Залиха
Во магацинот.

stacy кеси 070416 нова жешка деца цртан филм ранец студент училиште торба

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Ранци Тип:
Softback
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Вршење На Систем За:
Смола Мрежа
Надворешноста:
Тиња Џеб
Дожд Маска:
No
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Затворање Тип:
Патент
Декорација:
Никој
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Цртан филм
Обвивка Материјал:
Полиестер
Главен Материјал:
Најлон
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Големина:
29*10*36cm

Најдобри понуди