• Обновено
iPinee Мода жените торба 2017 нов повик дама рамо кеси дизајнер на чанти висок квалитет на ткаење жан кеси жена purses

iPinee Мода жените торба 2017 нов повик дама рамо кеси дизајнер на чанти висок квалитет на ткаење жан кеси жена purses

Rating 
DEN 1352.00
DEN 2703.36
-50 %

Залиха
Во магацинот.


Моден жените торба 2017 нов повик дама рамо кеси дизајнер на чанти висок квалитет на ткаење жан кеси жена purses
Материјал : Тексас
Големина : 29.5 cm(L) × 6cm(W) × 19cm(H)
Пакет Тежина : 0.8 kg
Отворениот Метод : Патент и Hasp
Најдобар натпревар : Comptiments секој стил фустан и чевли во појавување на бојата
Имајте на ум 1 : 1inch=2.54 СМ;1 CM=0.39 инчен
Забелешка 2 : Поради различни производство серии,може да има отстапување на 0.2-0.5 CM за предмети. Забелешка 3 : Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашиот monitor settings. Драг Пријател,како појас ,имавме ажурирани,приложи слика за вашиот референца како што е подолу.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Број На Модел На:
CYP0323
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Стил:
Моден
Декорација:
Дијаманти,Sequined,Црисс-Крос
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Главен Материјал:
Тексас
Бренд Име:
iPinee
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Број на Рачки/Ремени:
Две
Тврдост:
Мека
Обликот:
Перница
Шаблон Тип:
Геометриски
Повод:
Разноврсна
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Карактеристики:
Преносни рамо дијагонала
Големина:
29.5cm(L)X6cm(W)X19cm(H)

Најдобри понуди