• Обновено
Магнетни Фото Слика Рамки 6 X 4 7 X 5 Инчи Ѕид Оркестарот Подвижни Магнетни Фото Рамка ПОСТАВЕНА 15 Компјутери / Пакет

Магнетни Фото Слика Рамки 6 X 4 7 X 5 Инчи Ѕид Оркестарот Подвижни Магнетни Фото Рамка ПОСТАВЕНА 15 Компјутери / Пакет

Rating 
DEN 2255.52

Залиха
Во магацинот.


Магнетни Фото Слика Рамки 6" X 4" 7 X 5 Инчи Ѕид Оркестарот Подвижни Магнетни Фото Рамка ПОСТАВЕНА 15 Pcs / Пакет
Со гумени магнет + обоени underlayer, овие двојно-дек магнетни рамки се посебен дизајн за фото ѕид оти тие може да се држи на обоени објекти директно. Само да се држи на самолепливи супстрат (лесно да лупам и се држи) на ѕидот да го држите горниот слој магнетни рамка, тоа е лесно да се стави и промена на фотографии. Вашите фотографии ќе изгледаат одлично во овој едноставен и стилски рамка s.
Опис : магнет фото рамка Материјал : магнетни во прав, гума, кристално епоксидна, железен прав, лепило Карактеристики : магнетни меки, кристално површината, Не-трага инсталација, нема оштетување на ѕидот Димензија : 5" x 3.5"( 13 cm x 9 см), 7" x 5" (17.8 cm x 12.7 cm), 10" x 8" ( 25 см x 20 см ) ==за фото големина на Пакет : 15 компјутери/ пакет Боја : црна, бела, црвена, жолта, сина, зелена, портокалова. Примена : коридор, тремот, студија соба, детска соба, седи соба, канцеларија, било други nonferrous површина
1. Pls провери боја група и изберете соодветно. Или ни остави порака за другите бои група.
2. Оваа цена е за 15 парчиња / set , pls проверете кај продавачот за други квантитет.
3. Ова магнетно фото рамка е двоен слој дизајн, и на само-лепило рамка е лесен за кора и се држи и нема штета на ѕидот.


Основни карактеристики

Тип:
Фото Рамка
Број На Модел На:
mf1503
Обликот:
правоаголник
со слика картичка:
No
Пакување Тип:
Мулти-рамка
Стил:
Модерна
Бренд Име:
UCMD
Материјал:
Гума Магнет
Опис:
магнет фото рамка
Карактеристики:
магнетни меки, шарени, кора и се држи
боја:
црвена, портокалова, жолта, зелена, сина, црна, бела
Фото Големина:
5 x 3.5( 13 cm x 9 см), 7 x 5 (17.8 cm x 12.7 cm)
Фото големина 2:
10 x 8 ( 25 см x 20 см )
Материјал:
магнетни во прав, гума, кристално епоксидна, лепило
Примена:
специјален дизајн за фото ѕид или други nonferrous површината оркестарот
Пакет на:
9 единици 5 x 3.5 + 5 единици 7 x 5 + 1 единица 10 x 8

Најдобри понуди