• Обновено
Бесплатен Превозот! 6pc/лот 3 Цртан филм Мечка Форма Дете Соба Фото Ѕид Оркестарот Хартија Фото Рамка со Јаже Клип Виси Рамка

Бесплатен Превозот! 6pc/лот 3 Цртан филм Мечка Форма Дете Соба Фото Ѕид Оркестарот Хартија Фото Рамка со Јаже Клип Виси Рамка

Rating 
DEN 319.00
DEN 336.00
-5 %

Залиха
Во магацинот.

6pcs/многу фото рамка поставена 3" мечка форма, Вклучувајќи : 6pcs фото рамка, 6clips, 1stripe Надворешниот големина : 12.5*15cm
Висок Квалитет, случаен боја испорака!
Напомена :
MOQ $ 15 за мешан предмети, ние не прифаќаме било каква цел подолу $ 15.
Рок на плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека ќе се расчисти исплата во рок од 7 дена по поставување на цел, јас mmediate плаќање е високо ценет.
Испорака :
Ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-7days откако ќе поставување на цел, било итна наредба не се прифатливи од страна на продавачот.

Основни карактеристики

Пакување Тип:
Мулти-рамка
Стил:
Модерна
со слика картичка:
Yes
Материјал:
Картон
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
3 6pcs
Тип:
Фото Рамка

Најдобри понуди