• Обновено
Бренд Дами Облекување Вистински Кожни Ракавици Жените Мека Удобно Lambskin Ракавици Пурпурна Црна Браун Зимски Ракавици

Бренд Дами Облекување Вистински Кожни Ракавици Жените Мека Удобно Lambskin Ракавици Пурпурна Црна Браун Зимски Ракавици

Rating 
DEN 1391.52

Залиха
Во магацинот.


Опис на производот Спецификации Модел Не W16502 Бренд GSG Sheel Овча Кожа Кожа Потекло Шпанија Поставата Microsoft Куп Боја Црна / Темно Виолетова / Бургундија / Браун Големина 7.5-8-8.5 Користи Секојдневен Живот или Навечер Партија Секс Жените
Answer : ___________________________ Note :
Сликата може да не се 100% се одразуваат вистинската боја на објектот поради снимање светла и, исто така, различни монитори. Вашето разбирање е високо ценет.
Само Црни Ракавици се Екранот на Допир, Ракавици(Целата Дланка).
Екран на допир за Ракавици : Можете да го носат да работат на мобилен телефон, таблет компјутер,тоа е многу чувствително за вас.Превозот Време
Испорака Детали
1.Нарачки ќе бидат обработени и испратени во рок од 24-72 часа по уплатата е јасно.
2. Бесплатен превозот во светот.
3.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 работни дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4.Ве молиме имајте предвид дека проценето време на испорака е зависеше од дестинацијата земји и може да е предмет на царинење процес, и временски услови во вашата област. Враќање&Наплата
1.Ние нудиме 14 дена политика на враќање. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена од денот ќе примите вашата нарачка, ако имате било какви прашања или проблеми со производот и би сакал да се врати.
2.Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот Aliexpress ID.
3.Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. Или можете да одберете да имате замена.
4.Купувачот е одговорен за враќање превозот цена.(во прилог на квалитетот на производот проблеми) Повратни информации
Повратни информации е многу важно за нас, ние одржување на високи стандарди на услуга и квалитет и се стремиме 100% задоволството на клиентите! Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, ве Молиме контактирајте со нас, прво, било какви прашања, ние ќе се потрудиме побрзо за вас. Ви благодариме!!! Дизајнерскиот Тим
Процес На Производство

Основни карактеристики

Ракавици Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
GSG ОД 1998 ГОДИНА
Материјал:
Вистинска Кожа,Волна,Полиестер
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Број На Модел На:
W16502
Сезоната:
Есен Зима Ракавици за Дами
Објектот:
Вистинска Кожа Жените Ракавици
боја:
Црна , Кафеава , Виолетова , Бургундија Ракавици Жени

Најдобри понуди