• Обновено
Есен и зима жените се згусне термички топол снег плетени женски ракавици од волна, плетени зимски ракавици белезници

Есен и зима жените се згусне термички топол снег плетени женски ракавици од волна, плетени зимски ракавици белезници

Rating 
DEN 143.52

Залиха
Во магацинот.

Една големина : должина 21cm

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Бренд Име:
Oytall
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Памук,Волна
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Број На Модел На:
no
Стил:
прст ракавици

Најдобри понуди