• Обновено
Секси Crossdresser Lycra Spandex Фетиш Zentai Одговара На Костими Црвена Металик Унисекс Ракавици

Секси Crossdresser Lycra Spandex Фетиш Zentai Одговара На Костими Црвена Металик Унисекс Ракавици

Rating 
DEN 912.00
DEN 959.52
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Повеќе производи,pls линкот до нашата онлајн продавница : Опис :
Секси Crossdresser Lycra Spandex Фетиш Zentai Одговара На Костими Црвена Металик Унисекс Ракавици
Големина На Табелата :
рака круг големина средниот прст големина
S 17~18cm 7.8 cm
М 18.5~19.5 cm 8cm
L 20~21cm 8cm
Некои други materal ракавици :
Контакт со нас : Ако купувачот да има било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обиде да одговори веднаш во рок од 12 часа. Клиент Информации : ве Молам оставете име и презиме, точни превозот адреса и поштенски број кога ќе го поставите цел, спротивно на стоки можеби се врати назад од страна на вашиот локалните поштата, и ние не ќе наплата на превозот обвиненија. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Попуст : Ова Маскирна zentai е направен на квалитетот lycra spandex материјал со одлична изработка.Обичај прави услуга е avialble.Ние може да понуди голем попуст за промет на големо/група купувањето, ве молиме контактирајте со нас за каква било истрага. Враќање : 100% Пари гаранција за враќање на секој објект, Реконструкција/Размена во рок од 1 недели ако незадоволство. Plz mail објектот врати во првобитната состојба, ќе добиете вашите пари назад. Превозот надомест е обвинет од страна шпедиција, па јас може само враќање на производот пари. Ви благодариме! Превозот : 1) Точки ќе биде предаден во рок од 1-7 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. 2) Молам да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-3 дневна; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. 3) Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 15-25 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express. 4) Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. 5) Ако не го примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. Повеќе производи,pls линкот до нашата онлајн продавница :

Основни карактеристики

Ракавици Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Број На Модел На:
LXG002
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Стил:
Новина
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Материјал:
Полиестер

Најдобри понуди