• Обновено
година западен стил Божиќ на жените девојки солидна копчето Плетени чипка Fingerless Ракавици Рака Warmers 23pairs/многу мешана боја #3903

година западен стил Божиќ на жените девојки солидна копчето Плетени чипка Fingerless Ракавици Рака Warmers 23pairs/многу мешана боја 3903

Rating 
DEN 3216.00

Залиха
Во магацинот.


Трговија на големо директно од фабрика,на Најновите дизајн,одличен квалитет со најниска цена
бесплатни големина (поголема или повеќе со spandex)
мешавина материјал,должина околу 21cm
pls забелешка,НЕМА ХАРТИЈА ЗАКАЧАЛКА кога ќе ги испратите,поради тоа е тешка за превозот
Ние може да направи вашата боја ако можете да нарачате 200 парови на секоја боја
W e се флексибилни и нејзините нашиот одговорен да ви помогнат и да го реши секој проблем за нашиот објект, ние се обидуваме толку тешко да се направи нашите клиенти задоволни. Контактирате за било каков проблем при добиете пакет пред да замине на повратни информации.Оставајќи негативни повратни информации нема да ни помогне и на двете за решавање на проблемот.
онлајн обично од 8am до 10 ЧАС Bei Jin g Време,
Контактирате за било каков проблем,обично ние ќе ви одговори што ПОБРЗО во рок од 24 часа, Превозот
За продажба на мало обично ние брод од страна на Кина пост,за промет на големо,ние брод од страна на Equick,EMS,DHL,FEDEX, итн.
Ние не сме одговорни за било каква обврска или данок во вашата локална земјата.
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Сите продажни доаѓаат со 3-дена квалитет гаранција по пакет примени.
Се врати ставки мора да биде во оригинална и неискористени состојба
Гаранција е НЕВАЖЕЧКА со секое физичко оштетување или оштетени со каков било знак на злоупотреба или Internatiol штета
Враќање на непотребни предмети, бара од купувачот да плати поштенски еден начин. Ние ќе плати враќање поштарина назад кон вас.
Ние го задржуваме нашето право да не наплата на превозот и ракувањето цена кога предмети се испратени.
Со купување на овој објект, што купувачот се согласува со СИТЕ правила и услови. Ако имате проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме и да ги реши тоа за вас брзо.
Ние високо го вреднуваат сите на нашите клиенти и ние СЕКОГАШ ќе бидете сигурни дека сте задоволни со вашата трансакција. Јас гордост во себе фактот дека ние нудиме на нашите клиенти многу многу добар производ и најдобра услуга, кој е далеку над повеќето други дилери на интернет.Ќе бидете сигурни дека вашето искуство со нас е многу пријатни еден!
Повторно,тука вашето задоволство се секогаш ГАРАНТИРАН,Нашата посветеност кон клиентите ни овозможува да знае дека откако ќе купи од нас, вие никогаш не ќе сакаат да се справи со другите.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
#3903

Најдобри понуди