• Обновено
Зимата е Топло Деца Ракавици Солидна Водат 2-6T Деца Белезници Ракавици Деца За Девојки и Момчиња Фитнес Деца Ракавици Бели ракавици

Зимата е Топло Деца Ракавици Солидна Водат 2-6T Деца Белезници Ракавици Деца За Девојки и Момчиња Фитнес Деца Ракавици Бели ракавици

Rating 
DEN 95.52

Залиха
Во магацинот.

2016 година Зимски Жени, Мажи, Деца Ракавица материјал : акрил+spendex бои се достапни : 5 Cols (како на сликите) големина : за 13cm За Пратката Нејзината Врата до Врата Пратката.Слободно испратете го на повеќе од 100+ земји
Слободен испорака Default Испратите Кина Пост Воздух Пошта испорака.
Дојде Време :
А).Азиските земји (10-20days)
Б).Европа и Северна Америка (10-30 дена)
C).Во африка, латинска Америка и Океанија (25-50 дена)
D). Сад (5-15 дена)
АКО сакате да ги испратите по Брза пратка со ЕМС/DHL/UPS-от .ќе ја полните вашата додадете превозот цена.
EMS/DHL/UPS-от пратката за 3-15 дена да пристигнат. Политика на враќање 1) Ако не сте задоволни со производот, ве молиме порака нас ( во рок од 14 дена ) по добивање на облека, ќе може да ја врати стоката за размена или Наплата.
Сите се врати ставки мора да биде во добра состојба. 2)За објект со слободни или попуст поштарина,вистинските поштенски трошоци ќе се одземат од вкупниот надоместок износ. Купувачот ќе плати сите поштенски за враќање или размена. Нашата Политика ве Молиме оставете добар фидбек, ако сте задоволни со производот (4-5 ѕвезди!) ви благодариме!!!
Ние се грижиме за нашите вредни клиенти и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми.
Ако не се задоволи со стока ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на време и да испрати порака прво пред да остави негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за alibaba.Негативни повратни информации не се реши ништо, ние секогаш ќе прават нашите најдобри за решавање на проблемите и живеат до вашето задоволство.

Основни карактеристики

Ракавици Големина:
14cm
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Деца
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик,Spandex
Број На Модел На:
JDG01

Најдобри понуди