• Обновено
BYD G6 Кореја DVS DSV-870A DSV-870 DVD Механизам за Hyundai Tucson Hyundai Santafe Автомобил DVD Навигација со Автомобил Аудио RAE3370 Ласерска

BYD G6 Кореја DVS DSV-870A DSV-870 DVD Механизам за Hyundai Tucson Hyundai Santafe Автомобил DVD Навигација со Автомобил Аудио RAE3370 Ласерска

Rating 
DEN 1338.24

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Специјални Функции:
Радио Тјунер
Бренд Име:
Hekaseya
Од Моќ:
24W
Материјал Тип:
Метал
Резолуција:
800*480
Сместување:
Во Цртичка
Објектот Големина:
8*8
Објектот Тежина:
0.8kg
Големина На Дисплеј:
3.5
Име На Модел:
DSV-870A
OSD Language:
Англиски
Напон:
12V

Најдобри понуди