• Обновено
Замена за Hualu BDP2018 бдп прикажува големи-2018 Blu-ray Висока Дефиниција Радио CD Player Ласерски Глава Оптички Pick-up прозорци Блок Optique

Замена за Hualu BDP2018 бдп прикажува големи-2018 Blu-ray Висока Дефиниција Радио CD Player Ласерски Глава Оптички Pick-up прозорци Блок Optique

Rating 
DEN 1282.00
DEN 1440.00
-11 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Специјални Функции:
Радио Тјунер,CD Player
Бренд Име:
Hekaseya
Име На Модел:
BDP2018
OSD Language:
Англиски
Резолуција:
800*480
Од Моќ:
24W
Напон:
12V
Сместување:
Во Цртичка
Објектот Големина:
5*8
Големина На Дисплеј:
2.5
Материјал Тип:
Метал
Објектот Тежина:
0.1kg

Најдобри понуди