• Обновено
Поправка Делови за Buick Firstland Buick GL8 Автомобил Аудио Систем со Навигација со Ласерски Леќи Lasereinheit Оптички Pick-up прозорци Блок Optique

Поправка Делови за Buick Firstland Buick GL8 Автомобил Аудио Систем со Навигација со Ласерски Леќи Lasereinheit Оптички Pick-up прозорци Блок Optique

Rating 
DEN 806.40

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Специјални Функции:
Радио Тјунер,DVD Плеер
Бренд Име:
Hekaseya
OSD Language:
Англиски
Резолуција:
800*480
Големина На Дисплеј:
3.5
Напон:
12V
Сместување:
Во Цртичка
Објектот Големина:
5*8
Материјал Тип:
Метал
Објектот Тежина:
0.1kg
Име На Модел:
Buick GL8
Од Моќ:
24W
Автомобил Производител:
Buick, Форд

Најдобри понуди