• Обновено
Бдп прикажува големи-440 / BDP440 Blue-ray Посветен Оптички ги Собереш Ласерски Леќи / Ласерски Глава

Бдп прикажува големи-440 / BDP440 Blue-ray Посветен Оптички ги Собереш Ласерски Леќи / Ласерски Глава

Rating 
DEN 1282.00
DEN 1440.00
-11 %

Залиха
Во магацинот.


Обрнете внимание на :
Ние само се продаваат оптички ласерски леќи за бдп прикажува големи-440, а не машина ние шоу.
Кога ќе го поставите нарачката, ве молиме испратете порака дозволете ми да знам што сакате ласерски глава за вашата машина. Ви благодариме.
Превозот :
1.Предмети се испраќаат само по уплата.
2.Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел.
3.Ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО ако не сте го примиле пакетот 30 дена.
4.Ако не сте добиле парцела во 45 дена, ве молиме да ни овозможи 3-5 работни дена за проверка undelivered пакети пред да се издаде наплата.
Плаќање :
1.Пред ставање на твојот ред , ве молиме потврдете го со цената и други детали со добавувачот.
2.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
Повратни информации :
1.Ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас, ве молиме оставете добар фидбек да се користат ако се задоволни со нашите производи и услуги.
2.Ве молиме да дадете ја искористи можноста да ги реши сите проблеми. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде твоите најдобри за решавање на проблемите.
3.Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.

Основни карактеристики

Специјални Функции:
Радио Тјунер,CD Player
OSD Language:
Англиски
Бренд Име:
Hekaseya
Резолуција:
800*480
Објектот Големина:
5*5
Од Моќ:
24W
Напон:
12V
Сместување:
Во Цртичка
Големина На Дисплеј:
2.5
Материјал Тип:
Метал
Име На Модел:
Бдп прикажува големи-440
Објектот Тежина:
0.1kg

Најдобри понуди