• Обновено
KES-360A KES360A KES 360A SONY Игра Конзола Blu-ray Ласерски Леќи Lasereinheit Оптички Pick-up прозорци Блок Optique

KES-360A KES360A KES 360A SONY Игра Конзола Blu-ray Ласерски Леќи Lasereinheit Оптички Pick-up прозорци Блок Optique

Rating 
DEN 2621.00
DEN 2880.00
-9 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Специјални Функции:
Радио Тјунер,CD Player
Бренд Име:
Hekaseya
Име На Модел:
KES-360A
OSD Language:
Англиски
Резолуција:
800*480
Објектот Големина:
5*5
Напон:
12V
Сместување:
Во Цртичка
Големина На Дисплеј:
2.5
Материјал Тип:
Метал
Објектот Тежина:
0.05kg
Од Моќ:
24W

Најдобри понуди