• Обновено
KES-400A KES400A PS3 Игра Конзола Blu-ray Ласерски Леќи Lasereinheit Оптички Pick-up прозорци Блок Optique

KES-400A KES400A PS3 Игра Конзола Blu-ray Ласерски Леќи Lasereinheit Оптички Pick-up прозорци Блок Optique

Rating 
DEN 667.00
DEN 733.44
-9 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Специјални Функции:
Радио Тјунер,Bluetooth
Бренд Име:
Hekaseya
Резолуција:
860*400
Име На Модел:
KES-400A
OSD Language:
Англиски
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Големина:
5*5
Напон:
12V
Сместување:
Во Цртичка
Големина На Дисплеј:
2.5
Објектот Тежина:
0.1kg
Од Моќ:
24W

Најдобри понуди