• Обновено
0.75 инчи Двојна Господар Хидраулични Цилиндри Лебдат Близнак Понесе рачната сопирачка Со Масло Тенкови & Масло Линии

0.75 инчи Двојна Господар Хидраулични Цилиндри Лебдат Близнак Понесе рачната сопирачка Со Масло Тенкови & Масло Линии

Rating 
DEN 5581.00
DEN 5875.20
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Со Масло Тенкови & Масло Линии 0.75 инчи Двојна Господар Хидраулични Цилиндри Лебдат рачната сопирачка Близнак Понесе рачната сопирачка
Доаѓаат со 2 парчиња масло тенкови, 2 парчиња масло линии и фитинзи 0.75 инчи двојна господар цилиндри Лост должина : 30cm Двојна Господар Цилиндри и lockable Дизајн им Овозможува на задните гуми да биде целосно ќе се заклучува и ќе го прави возило слајд sideway Директна замена за акции E-кочница рачка на Менувачот е наменета за инсталација во вертикална положба за да го прилагоди за лесен пристап во лебдат Сунѓерот се справи со завиткани дизајн, удобно, издржлив и не се лизга Челик кутија конструкција со црн прав обложени заврши Единствена сепак едноставни за ракување Едноставна 8 Точка Механизам за Заклучување
1 × Лебдат Рели Хидраулични Рачната Сопирачка Рачната Сопирачка
2 × Масло Тенкови
2 × Масло линии со фитинг
2 × Фитинзи
Слични предмети за вашиот референца
Слични предмети за вашиот референца.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Handbrakes
Бренд Име:
MOFE
is_customized:
Yes

Најдобри понуди