• Обновено
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА 0.75 Господар Цилиндар Митинг Хидраулични Лебдат Хоризонтална рачната Сопирачка Со Резервоар за Нафта Резервоарот

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА 0.75 Господар Цилиндар Митинг Хидраулични Лебдат Хоризонтална рачната Сопирачка Со Резервоар за Нафта Резервоарот

Rating 
DEN 6384.00
DEN 6719.52
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Со Резервоар за Нафта Reservior 0.75 инчи Господар Цилиндар Митинг рачната Сопирачка Хидраулични Лебдат рачната сопирачка
Доаѓаат со 0.75 инчи господар цилиндар и резервоар за нафта за Рака Течност Резервоарот им Овозможува на задните гуми да биде целосно ќе се заклучува и ќе го прави возило слајд sideway Директна замена за акции E-кочница рачка на Менувачот е наменета за инсталација во хоризонтална или вертикална положба за да го прилагоди за лесен пристап во лебдат Засилување дизајн, Удобно, издржлив и не се лизга се справи со Прилагодливи пред-оптоварување и pin локации; овозможува на различни обичај висина и чувство за повеќето лични апликации
1 × Лебдат Рели Хидраулични Рачната Сопирачка Рачната Сопирачка
Слични предмети за вашиот референца
Слични предмети за вашиот референца
Слични предмети за вашиот референца.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Handbrakes
Бренд Име:
MOFE
is_customized:
Yes

Најдобри понуди