• Обновено
2018 Жените Салата Спортски Панталони Брзо сушење Нова Есен И Зима Тенка Јога Фитнес Тренинг Работи Панталони Лабава Бесплатен Превозот

2018 Жените Салата Спортски Панталони Брзо сушење Нова Есен И Зима Тенка Јога Фитнес Тренинг Работи Панталони Лабава Бесплатен Превозот

Rating 
DEN 1291.00
DEN 1614.24
-20 %

Залиха
Во магацинот.

Големина на Половината Хип Должина cm во cm во cm во С 62 24.41 92 36.22 88 34.65 М 66 25.98 96 37.80 90 35.43 L 70 27.56 100 39.37 92 36.22 XL 74 29.13 104 40.94 94 37.01 2 XL 78 30.71 108 42.52 96 37.80 Модел висина 176 см Тежина 55 KG Облечени во L големина Реден Број : FP1802101 Големина(cm) Висина(cm) Тежина(kg) S 155-160 cm 45-55 kg M 160-165 cm 50-65 kg L 165-170 65-75 см kg XL 170-175 cm 75-85 kg 2 XL 175-180 cm 85-90 kg Големина(cm) Половината Хип Должина S 62 92 88 M 66 96 90 L 70 100 92 XL 74 104 94 2 XL 78 108 96 Модел висина 176 см Тежина 55 KG Облечени во L големина
Големина на Половината Хип Должина cm во cm во cm во С 62 24.41 92 36.22 88 34.65 М 66 25.98 96 37.80 90 35.43 L 70 27.56 100 39.37 92 36.22 XL 74 29.13 104 40.94 94 37.01 2 XL 78 30.71 108 42.52 96 37.80 Модел висина 176 см Тежина 55 KG Облечени во L големина
Големина на Половината Хип Должина cm во cm во cm во С 62 24.41 92 36.22 88 34.65 М 66 25.98 96 37.80 90 35.43 L 70 27.56 100 39.37 92 36.22 XL 74 29.13 104 40.94 94 37.01 2 XL 78 30.71 108 42.52 96 37.80 Модел висина 176 см Тежина 55 KG Облечени во L големина
Големина на Половината Хип Должина cm во cm во cm во С 62 24.41 92 36.22 88 34.65 М 66 25.98 96 37.80 90 35.43 L 70 27.56 100 39.37 92 36.22 XL 74 29.13 104 40.94 94 37.01 2 XL 78 30.71 108 42.52 96 37.80 Модел висина 176 см Тежина 55 KG Облечени во L големина
Големина на Половината Хип Должина cm во cm во cm во С 62 24.41 92 36.22 88 34.65 М 66 25.98 96 37.80 90 35.43 L 70 27.56 100 39.37 92 36.22 XL 74 29.13 104 40.94 94 37.01 2 XL 78 30.71 108 42.52 96 37.80 Модел висина 176 см Тежина 55 KG Облечени во L големина Si Големина Големина на Половината Хип Должина cm во cm во cm во С 62 24.41 92 36.22 88 34.65 М 66 25.98 96 37.80 90 35.43 L 70 27.56 100 39.37 92 36.22 XL 74 29.13 104 40.94 94 37.01 2 XL 78 30.71 108 42.52 96 37.80 Модел висина 176 см Тежина 55 KG Облечени во L големина Висина Тежина S 155-160 cm 5 ft1 во-5 ft3 во 45-55 kg 99-121 lbs М 160-165 cm 5 ft3 во-5 ft5 во 50-65 kg 110-143 кг Л 165-170 cm 5 ft5 во-5 ft7 во 65-75kg 143-165 lbs XL 170-175 cm 5 ft7 во-5 ft9 во 75-85kg 165-187 lbs 2 XL 170-180 cm 5 ft7 во-5 ft11 во 85-90 kg 187-198 lbs Висина Тежина S 155-160 cm 5 ft1 во-5 ft3 во 45-55 kg 99-121 lbs М 160-165 cm 5 ft3 во-5 ft5 во 50-65 kg 110-143 кг Л 165-170 cm 5 ft5 во-5 ft7 во 65-75kg 143-165 lbs XL 170-175 cm 5 ft7 во-5 ft9 во 75-85kg 165-187 lbs 2 X 170-180 cm 5 ft7 во-5 ft11 во 85-90 kg 187-198
Големина (pa3mep) Висина (высота) Тежина (вес) S 155-160 cm 5 ft1 во-5 ft3 во 45-55 kg 99-121 lbs М 160-165 cm 5 ft3 во-5 ft5 во 50-65 kg 110-143lbs L 165-170 cm 5 ft5 во-5 ft7 во 65-75 kg 143-165 lbs XL 170-175 cm 5 ft7 во-5 ft9 во 75-85 kg 165-188 lbs 2 XL 175-180 cm 5 ft9 во-5 ft11 во 85-90 kg 188-199 lbs
Големина на Половината Хип Должина cm во cm во cm во С 62 24.41 92 36.22 88 34.65 М 66 25.98 96 37.80 90 35.43 L 70 27.56 100 39.37 92 36.22 XL 74 29.13 104 40.94 94 37.01 2 XL 78 30.71 108 42.52 96 37.80 Модел висина 176 см Тежина 55 KG Облечени во L големина

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Тесни
Спорт Тип:
работи
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Должина:
normal size
Бренд Име:
vansydical
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
FP1802101
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
боја:
бела црна, сива
реден број:
FP1802101
Панталони фуста:
Чипка
Карактеристики:
Влага, пот брзо сушење ултра-лесни дише супер elasti
Се применливи:
Женски
Големина:
s-xxl

Најдобри понуди