• Обновено
До 2015 Зима нова мода argyle plaid жените pullover кашмир џемпер солидна боја елегантен дама тенок turtleneck дебел џемпер

До 2015 Зима нова мода argyle plaid жените pullover кашмир џемпер солидна боја елегантен дама тенок turtleneck дебел џемпер

Rating 
DEN 1343.04

Залиха
Во магацинот.


Дама кашмир џемпер
Бесплатни големина
Тежина : 45kg-70kg.

Основни карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Облека Должина:
Редовни
Техника:
Станот Плетени
Јака:
Turtleneck
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Материјал:
Кашмир,Волна,Акрилик
Тип На Објект:
Pullovers
Дебелина:
Дебели
Затворање Тип:
Никој
Материјал Состав:
Плетени
Волна:
Крупни Волна

Најдобри понуди