• Обновено
LOVELYDONKEYFree превозот Нови вистински mink кашмир џемпер жените чиста mink крзно кашмир Pullovers џемпер зимски џемпер m270

LOVELYDONKEYFree превозот Нови вистински mink кашмир џемпер жените чиста mink крзно кашмир Pullovers џемпер зимски џемпер m270

Rating 
DEN 2709.00
DEN 4752.00
-43 %

Залиха
Во магацинот.


S биста 85 должина од 74 ракав 57
М биста 90 должината 76 ракав 58
L биста 95 должината 78 ракав 59
XL биста 100 должина 80 60 ракав

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Затворање Тип:
Никој
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Крпеница
Јака:
О Деколте
Тип На Објект:
Pullovers
Материјал Состав:
Mink Кашмир
Бренд Име:
LD LOVELYDONKEY
Материјал:
Mink Кашмир
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Долго
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Техника:
Компјутер Плетени
Пол:
Жените

Најдобри понуди