• Обновено
STD5M времето појас се стега се вклопуваат со 30мм времето појас

STD5M времето појас се стега се вклопуваат со 30мм времето појас

Rating 
DEN 1069.44

Залиха
Во магацинот.


Кружни теренот систем синхрони макара MXL XL L H XH XXH T T2.5 T5 T10 T20 HTD 3 M 5 M 8 M 14 M 20 МИЛИОНИ OEM/ODM се нудат STD5 M времето појас се стега се вклопуваат со 30мм времето појас Вовед : STD5 M менгеме плоча се вклопуваат со 30мм STD5 M времето појас заб тип : STD5 M појас ширина : 30мм плоча ширина : 41.8 mm материјал : алуминиум количина : 2 парчиња
Пакување : 1.Според нашите клиенти Ние продаваме алуминиум времето pulleys и гума времето ремени со pack . еден пакет се вклучуваат : 2 парчиња STD5 M менгеме плоча Вкупната количина : 2 парчиња Ние, исто така може да се продаде мерењето појас прстиња во зависност од вашата потреба. се продава од пакет или парче. Ако сеуште имаш некој проблем , pls. се чувствуваат слободни да контакт. Контакт : Jilllynn Чи Нашите trademanager број, cn1000263857 или botoufortune Тел : 86-022-26575180 начин на Плаќање : или Банкарски трансфер 15 T5 времето макара со 10мм ширина макара US$ 63.00 /пакет
T2.5 Алуминиумски времето појас макара US$ 29.30 /многу
10 пакети / многу
T2.5 Алуминиумски времето макара и T2.5 тајмингот појас US$ 83.30 /пакет
20 T2.5 Алуминиумски времето појас pulleys US$ 58.60 /многу
20 пакети / многу
T2.5-6 Open Времето Ремени Појас со СТП US$ 22.95 /пакет
T2.5*1040*6 Времето појас /продавање со pack/или со парче US$ 29.86 /пакет
T5 СТП Отвори Времето Ремени Појас со 50 метри должина и 6mm ширина САД$ 67.50 /многу
50 метри, / многу T5 Најлон Пластични Времето Pulleys и Времето Ремени со 30мм понесе US$ 585.94 /пакет

Основни карактеристики

Материјал:
Легура
Број На Модел На:
STD5M
Тип:
менгеме
Материјал:
Алуминиум
боја:
silve
Тип:
STD5M
Појас Ширина:
30мм
Место на Потекло:
Hebei, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди