• Обновено
32-GT2-6 тајминг појас макара 32 заб 6mm појас ширина 5mm понесе GT2 времето макара

32-GT2-6 тајминг појас макара 32 заб 6mm појас ширина 5mm понесе GT2 времето макара

Rating 
DEN 960.00

Залиха
Во магацинот.


Опис На Производот
GT2 времето појас макара 32 заб 6mm појас ширина 5mm понесе GT2 времето макара :
Кружни теренот систем синхрони макара
MXL XL L H XH XXH
Т
T2.5 T5 T10 T20
HTD
3 M 5 M 8 M 14 M 20М
OEM/ODM
понудени
Вовед
GT2 времето појас макара 32 заб 6mm појас ширина 5mm понесе GT2 времето макара :
32 GT2-6 тајминг макара
забот тип : GT2
забот број : 32
ширина : 6mm
страната : двокреветни
центар : еден
род : 5mm
централната дупка telerance : +0.015 mm, -0mm
завртка дупка : 2* М3
материјал : алуминиум
боја : сребрена
количина : 5pcs
Погоден времето појас
Ние, исто така, го продаде GT2 времето појас за 30 GT2-6 тајминг макара.
Можете да ги купите GT2 времето појас според линкот како што е подолу,
GT2 отвори времето појас 6mm ширина 10m должина US$ 34.00 /многу
10 метри / многу
GT2-6 отвори времето појас 6mm ширина 5m должина бесплатен превозот САД$ 27.40 /пакет
Ние, исто така може да се продаде мерењето pulleys и ремени според вашето барање.
Пакување
Ние продаваме алуминиум времето pulleys со ждрепка .
Еден многу вклучуваат :
5pcs 32-GT2-6 тајминг макара
ВКУПНО : 5pcs
Други производи кои се продаваат со pack или парче
Ако имате некој проблем , pls се чувствуваат слободни да контакт.
Контакт : Jone Ксу
Нашите trademanager број, cn1001854796 или JFX Машини Делови Продавница.
Мобилен, 86 13820809968
Начин на плаќање :
На Aliexpress
или Банкарски Трансфер до нас.
Нашите производи се со добар квалитет, ти посакуваме се задоволни со нашите производи и услуги!!!
ДОБРА ВЕСТ :
НИЕ ЌЕ ИСПРАТИ ЗАВРТКИ ЗА ДА СЕ ВКЛОПИ СО PULLEYS.

Основни карактеристики

Материјал:
Легура
Број На Модел На:
GT2
Тип:
Времето
Тип:
GT2
забот број:
32
Ширина:
6mm
создаден:
5mm
Материјал:
Алуминиум
прирабница:
Двојно
центар:
еден
завртка дупка:
2*М3
боја:
Сребро.
Количина:
5pcs

Најдобри понуди