• Обновено
Симпатична Црвениот Цвет Принцеза мека бебе чевли за девојка бебе чевли 3 за да изберете големина

Симпатична Црвениот Цвет Принцеза мека бебе чевли за девојка бебе чевли 3 за да изберете големина

Rating 
DEN 102.00
DEN 130.56
-22 %

Залиха
Во магацинот.


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите " Wish List ",
Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите " Продавница Листа ".
Ви благодарам многу! Боја : види фото Материјал : памук Состојба : 100% сосема нов! Пакет Содржина : 1x еден пар чевли
Големина референца : 1 инч =2.54 см
Големина(CHN)
НАС
Надворешниот Должина(cm)
Внатре Должина(cm) Recommand возраст
11
1
10.8 cm
10.3 cm 3-6 Месеци
12
2
11.8 cm
11.3 cm 6-8 Месеци
13
3
12.8 cm
12.3 cm 8-12 Months
Изберете соодветна големина : Користете слични чевли да се споредат со големина
Ве молиме имајте предвид дека, поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме проверете мерење на табелата внимателно.
Бидејќи на различни производство серии, може да има отстапување од 0,1~0.2 cm
За Испорака
1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки.
3) Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
5) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само.
6) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
7) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
За Плаќање
1) да ја прифатиме Виза, Мастеркард, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер .
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Враќање & Наплата
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена ќе биде на купувачот цена.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNINNG ПОНУДАТА ИЗНОС освен превозот цена, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
За Гаранција
1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Основни карактеристики

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
WEIXINBUY
Моден Елемент:
Цвет
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Затворање Тип:
Тока Рака
Outsole Материјал:
ПВЦ
Сезоната:
Сите Сезони
Пол:
Бебе Девојка

Најдобри понуди