• Обновено
Мода за Мажи Легура Скок Оклоп Зглоб Заеднички Целосна Панк Готски Прст Прстен Гроздобер Партија Унисекс Прстени Накит Слободни

Мода за Мажи Легура Скок Оклоп Зглоб Заеднички Целосна Панк Готски Прст Прстен Гроздобер Партија Унисекс Прстени Накит Слободни

Rating 
DEN 559.00
DEN 665.76
-16 %

Залиха
Во магацинот.


Мода за Мажи Легура Скок Оклоп Зглоб Заеднички Целосна Панк Готски Прст Прстен Гроздобер Партија Унисекс Прстени Накит Слободни
Опис
Состојба : 100% Сосема Нов
Стил : зглоб прстени
Материјал : метални легури
КОЛИЧИНА : 12pcs
Боја : како на сликата
Кол : 14-18mm L9.3cm
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.
молиме забележете : Цел над $150,испрати страна на курирската служба DHL/EMS слободни(под земја)за anohter земја, ако вкупната вредност под $380,ако ме плаќаат екстра $45 ,исто така и ние ќе ја испрати на DHL услуга за вас ,тоа обично трае околу 3-8 дена пристигнат ,тоа е побезбеден и побрз )
област земјата област 1 Хонгконг,Макао област 2 Кореја,Тајван област 3 Јапонија област 4 Брунеи,Камбоџа,Брунеи,Камбоџа,Индонезија,Лаос,Малезија,Philipines,Да,Сингапур,Тајланд,Виетнам област 5 Австралија,Кук Острови,Ameriacan Самоа,Кук острови,источен Тимор,Гвам,Kiribati,Нов Зеланд,Нова Каледонија,Niue,Папуа Нова Гвинеја,Saipan,Самоа,Soloman Острови,Тахити,Тонга,Tuvalu,Vanuatu,
Фиџи острови област 6 САД,Канада,Мексико област 7 велика БРИТАНИЈА,Франција,Кипар,Данска,Финска,Германија,Грција,Андора,Австрија,
Белгија,Естонија,Гибралтар,Гренланд,Guemsey,Унгарија,Исланд,Индија,Ирска,Република Италија,Џерси,Латвија,Лихтенштајн,Луксембург,Малта,
Монако,Холандија,, Норвешка,Полска,Португалија,Словенија,Шпанија,Шведска
Швајцарија,Канарските острови,чешка Република
Превозот
1.Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 3-12days.
2.Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена.
Се враќа-
Ние прифаќаме да се вратат.
Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу :
1.Враќање мора да биде во оригинална состојба;
2.Се врати во рок од 7 дена;
3.Купувачи се плати за враќање поштарина.
Повратни информации-
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување.
Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати.
Ако се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички,pls ни даде шанса и да не контактирате за да ги искажуваат незадоволство, ние ќе го реши проблемот за вас. ВИ БЛАГОДАРИМЕ!
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
Pinksee
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Метали Тип:
Цинк Легура
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
VRA82
Пол:
Унисекс
Функција:
Прстени
Површината Ширина:
микс
Компатибилност:
прстен
клучен збор :
прстени за жени
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
Легура
клучен збор:
Подарок За Божиќ
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
клучен збор :
зглоб прстен
клучни зборови:
готски прстени
Клучни зборови:
прстени за жени

Најдобри понуди