• Обновено
Топла продаде ПРЕКРАСЕН 10мм круг лаванда Природен камен прстен, 6-9 >Свадба накит бесплатен превозот

Топла продаде ПРЕКРАСЕН 10мм круг лаванда Природен камен прстен, 6-9 >Свадба накит бесплатен превозот

Rating 
DEN 479.04

Залиха
Во магацинот.


Добредојдовте во мојата продавница!
Добредојдовте во мојата продавница! Нашата главна дејност на производи вклучуваат : накит, колекционерски предмети, перики, итн. Ние имаме свои производствени капацитети, нашите клиенти од целиот свет; за Да се заштеди време и пари, најниска цена ги продаваат, Ние нудиме со Врвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод Капка Combin цел бродот се на располагање, Најдобрите и Навремена Услуга;100% Задоволство ; Посакуваме среќен шопинг искуство!
1 : ) Можете да трговија на големо ги fo esale, јас може да брод од нив за да ги назначи адреса.
2 : ) Било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.
3 : ) имав неколку трговци, тие го продаде производот , и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.
4 : ) Капка брод и се комбинираат брод се двете достапни. Оставете ги вашите детали на побарувачката во коментари кога ќе нарачки.
можете да се меша било објекти од нашата продавница заедно!
Добредојдовте да се Направи трговија на Големо и Пад Брод !!
ние може да се комбинираат брод цена за вас!
Превозот
1) Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух . Време на испорака како следново :
2) Забелешка : Сите налози ќе бидат испратени во рок од 1-2days кога исплата потврди.
Време на испорака можат да бидат различни, особено за време на максималните периоди на работа.
Враќање/Поврат
1) За било која причина не сте задоволни со нашите производи. Ние се обезбеди враќање и
размена на услуги. Ве молиме контактирајте со нас во 7days по сте го добиле производи.
2) производи треба да биде испратена назад ако го изберат враќање на услугата. Ние ќе рефундирање
сите пари со исклучок на превозот надомест откако ќе се добијат производи.
Повратни информации
1) Вашата повратна информација е многу важно за нас. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек ( 5 ѕвезди )
ако сте љубители на нашите производи.
2) ве Молиме да ги споделите со нас пред да замине никакви негативни повратни информации. Ве молиме да ни даде
можност за решавање на било какви проблеми. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.

Основни карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
прстен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
Расположение Tracker

Најдобри понуди