• Обновено
SMJEL Нова Мода Панк Серотонин Молекула во Облик на Среќа Прстени за Жените Хемија Студент Пријателство Подарок R154

SMJEL Нова Мода Панк Серотонин Молекула во Облик на Среќа Прстени за Жените Хемија Студент Пријателство Подарок R154

Rating 
DEN 1003.00
DEN 1055.52
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Прстен Големина:
6.5
Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SMJEL
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Површината Ширина:
2.5 mm
Број На Модел На:
jz154
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Компатибилност:
Никој
Функција:
накит
животно прстени:
midi прстен
Симпатична Животно Прстен:
уникатен прстени
боја:
злато, сребро и злато се зголеми прстени
ретро прстен:
заврши прстен
Секојдневниот накит:
Ангажирање Прстени
Евтини прстен:
неколку прстен
лето стил прстен:
прстени за жени
Златен и сребрен прстен:
изјава прстен

Најдобри понуди