• Обновено
Големина 5-11 Црна Родиум Ангажман Свадба Сина Камен Кристал Прстен Предложи Годишнината Кластер Изјава Ден на Мајката Подароци

Големина 5-11 Црна Родиум Ангажман Свадба Сина Камен Кристал Прстен Предложи Годишнината Кластер Изјава Ден на Мајката Подароци

Rating 
DEN 91.00
DEN 95.52
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Црна Родиум Позлатен Материјал
Blue Sapphire Кубни Циркон Crysal
Кластер Стил
Свадба ангажман годишнината Божиќ Подароци
Достапни Големина : 5 6 7 8 9 10 11

Основни карактеристики

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Метална боја:
Црна Позлатен Пиштол
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Метали Тип:
Дувачкиот
Обликотшема:
Топката
Бренд Име:
ЈУДА
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
JR176
Стил:
Симпатична/Романтичен
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Површината Ширина:
8мм
Функција:
вечноста

Најдобри понуди