• Обновено
Големина 7-15 Нерѓосувачки Челик Сопруг, Татко Црно Железо Воена Biker Војната Крстот Прстен Biker Хип Панк Воена Средна Возраст

Големина 7-15 Нерѓосувачки Челик Сопруг, Татко Црно Железо Воена Biker Војната Крстот Прстен Biker Хип Панк Воена Средна Возраст

Rating 
DEN 238.00
DEN 335.52
-29 %

Залиха
Во магацинот.


Чиста Нерѓосувачки Челик Крстот Прстен
Signet Дизајн
Коктел Дипломирањето Партија Повод
Достапни големина : НИ 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Основни карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Метална боја:
Титаниум Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Никој
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Површината Ширина:
10мм
Бренд Име:
ЈУДА
Повод:
Партија
Обликотшема:
Крстот
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
JR346
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Повик/Спортски
Функција:
Крстот

Најдобри понуди