• Обновено
Врвен Квалитет 925 Sterling Silver Прстени Пеперутка Циркон Кристал Отворено Ѕвони За Девојка Жените Прстени Подарок Накит

Врвен Квалитет 925 Sterling Silver Прстени Пеперутка Циркон Кристал Отворено Ѕвони За Девојка Жените Прстени Подарок Накит

Rating 
DEN 169.00
DEN 211.68
-20 %

Залиха
Во магацинот.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
3мм
Бренд Име:
UQBing
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
СМ-R194
Функција:
Расположение Tracker,Фитнес Тракер
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Материјал:
925 Sterling silver
микс цел:
на располагање
OEM цел:
на располагање
Пакување:
opp вреќа+меур торба
Метал Печат:
925,Фунта
Метали Тип:
Сребро.

Најдобри понуди