• Обновено
2017 Едноставни Модни Свадба Ангажман Прстени Писмо D Со Австрија Кристали Круг Бели Прстени За Жени

2017 Едноставни Модни Свадба Ангажман Прстени Писмо D Со Австрија Кристали Круг Бели Прстени За Жени

Rating 
DEN 143.04

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Прстен Големина:
7
Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Prong поставување
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
CI396RN
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
RNAFASHION
Обликотшема:
Писмо
Површината Ширина:
прстен
Компатибилност:
прстен
Функција:
прстен
Големина На Прстенот:
7 ( дијаметар 17mm)
Метали Тип:
Злато Позлатен

Најдобри понуди