• Обновено
8мм Црн Брусен Титаниум Боја Волфрам прстен машки Накит Свадба Бенд Прстен Бесплатен Превозот

8мм Црн Брусен Титаниум Боја Волфрам прстен машки Накит Свадба Бенд Прстен Бесплатен Превозот

Rating 
DEN 735.36

Залиха
Во магацинот.


8мм Црн Брусен Титаниум Боја Волфрам прстен Свадба Бенд Прстен машки Накит
Plz внимателно да се избере вистинската големина според детални големина на табелата во описот да ги избегне проблемот на враќање и замена.
SKU# :
големина 6 MC.ZJ.121-А испорака Тежина : 2oznet : 1.40 оз
големина 6.5 MC.ZJ.121-Б испорака Тежина : 2oznet : 1.40 оз
големина 7 MC.ZJ.121-В испорака Тежина : 2oznet : 1.40 оз
големина 7.5 MC.ZJ.121-D испорака Тежина : 2oznet : 1.40 оз
size 8 MC.ZJ.121-E испорака Тежина : 2oznet : 1.40 оз
големина 8.5 MC.ZJ.121-F испорака Тежина : 2oznet : 1.40 оз
големина 9 MC.ZJ.121-G испорака Тежина : 2oznet : 1.40 оз
големина 9.5 MC.ZJ.121-H испорака Тежина : 2oznet : 1.40 оз
големина 10 MC.ZJ.121-јас испорака Тежина : 2oznet : 1.40 оз
големина 10.5 MC.ZJ.121-J испорака Тежина : 2oznet : 1.40 оз
големина 11 MC.ZJ.121-К испорака Тежина : 2oznet : 1.40 оз
големина 11.5 MC.ZJ.121-L испорака Тежина : 2oznet : 1.40 оз
size 12 MC.ZJ.121-M испорака Тежина : 2oznet : 1.40 оз
големина 12.5 MC.ZJ.121-N испорака Тежина : 2oznet : 1.40 оз
големина на 13 MC.ZJ.121-N испорака Тежина : 2oznet : 1.40 оз

Основни карактеристики

Прстен Големина:
6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Бренд Име:
На ВРВ
Пол:
Мажи
Метали Тип:
волфрам
Површината Ширина:
8мм
Број На Модел На:
MC.ZJ.121
Повод:
Свадба
Материјал:
волфрам прстен

Најдобри понуди