• Обновено
SZ 4-12 од не ' Рѓосувачки Челик Лист на Дрвото на Животот Прстен Ден на Мајката Ќерка Роденден, Годишнина Изјава Коктел Партија Деца Девојка

SZ 4-12 од не ' Рѓосувачки Челик Лист на Дрвото на Животот Прстен Ден на Мајката Ќерка Роденден, Годишнина Изјава Коктел Партија Деца Девојка

Rating 
DEN 238.00
DEN 335.52
-29 %

Залиха
Во магацинот.


316 L не ' Рѓосувачки Челик
Дрвото на Животот Прстен
Лист градина дизајн
Божиќ подарок за Роденден
Достапни големина : НИ 5 6 7 8 9 10 11

Основни карактеристики

Прстен Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Метална боја:
Титаниум Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Површината Ширина:
10мм
Стил:
Тренди
Бренд Име:
ЈУДА
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
JR345
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
ДРВОТО НА ЖИВОТОТ

Најдобри понуди