• Обновено
lingmei Поставен на Жените Прстени Сјајна Маслиново Остава Сина CZ Сребрена Боја Прстен Големина 7 8 9 10 Љубов Трендовски Стил Подарок Накит трговија на Големо

lingmei Поставен на Жените Прстени Сјајна Маслиново Остава Сина CZ Сребрена Боја Прстен Големина 7 8 9 10 Љубов Трендовски Стил Подарок Накит трговија на Големо

Rating 
DEN 178.00
DEN 237.60
-25 %

Залиха
Во магацинот.


L owest цена на пазарот со ист квалитет. Drop Shipping!!!
Ако сакате да се купи промет на големо со производи од нас,
ве молиме контактирајте со нас. (Whatsapp или на skype : +8618962618768)
Јас ќе ви даде голема попуст за промет на големо.
Бренд : lingmei
Метал : Сребро & 18 K Бело Злато Позлатен
Камења : Cibic Циркони
Повод : Свадба,ангажман,Забава ,Подароци и др.
Слики :
Нарачки обработени во рок од 48 часа по плаќање на проверка.Ние можеме да брод од страна на EMS, DHL ,UPS-от
или Воздух mail. Ако одберете бесплатен превозот, имаме право да изберат било испорака компанија да достави.
Генерално, воздух mail зема 20-60 дена. EMS, DHL, UPS-от трае 7-14 дена.
Ние ќе ги искористиме нов производ за замена на оштетени слободно. Ако не satify со нашиот производ,
pls се врати во рок од 15 дена по добивање на пакет преку препорачана воздух mail.
И ги задржи своите оригинални пакет.
*Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш ПРЕД
ќе ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ние исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
зошто да изберете нас
1.ние нудиме на најниска цена за ист производ на пазарот, beacause ние имаме
сопствена фабрика. тоа е еквивалент на директна продажба.
2.имаме илјадници производ со сосема различни стилови и големини за да одберете.
она што е уште поважно, нашата desinger тим започна нови стилови постојано.
3.без грижи тука за да земете било каков ризик од купување. ние го почитуваме нашиот бизнис репутација
и се одговорни по-продажба на услуги.

Основни карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Етнички
Број На Модел На:
509AR13
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Бренд Име:
lingmei
Функција:
Подароци
Метали Тип:
Сребро & 18K Бело Злато Позлатен
Површината Ширина:
Треба Мерка
Компатибилност:
Свадба , Ангажман , Партијата итн.
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични
Камен:
Сини Топаз
боја:
Сино море
Камен големина:
2*4 мм
Камен количина:
20 компјутери

Најдобри понуди