• Обновено
QIAMNI 925 Sterling Silver Мода Единствена Среќна Ѕвезда Прст Отворена Прстен Минималистички Накит за Жените Девојка Божиќ Подарок Шарм

QIAMNI 925 Sterling Silver Мода Единствена Среќна Ѕвезда Прст Отворена Прстен Минималистички Накит за Жените Девојка Божиќ Подарок Шарм

Rating 
DEN 168.00
DEN 258.72
-35 %

Залиха
Во магацинот.


Точка име : 925 Sterling Silver Мода Единствена Среќна Ѕвезда Прст Отворена Прстен Минималистички Накит за Жените Девојка Роденден на Божиќ Подарок Шарм
Повод : Подарок ,Годишнина ,Забава
Еко-пријателски : Да
Еко-Пријателски : Никел Олово Слободни
Стил : Бохемски Романтична Трендовски
Повод : Годишнина Ангажман Подарок Партија Свадба
Вашите Дизајни и Wholesales се Добредојдени
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст
Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика
Добредојдовте Тука
Продавница За Најава.
1.Ние Не Сме НИКАКВИ.1, Но сакате да биде
2.Ние Бесплатен Превозот(Курир) За Цел Покривање $200
3.DHL/UPS/EMS/ФЕДЕКС/ТНТ/ARAMEX/HY/SF/E-ПАКЕТ на располагање.
4.Добредојдовте Прилагодено Цел
5.Трговија На Големо Цена, Со Висок Квалитет. Сопствени Фабрики.
Било каков Проблем, ве Молиме d на двоумете се да го контактирате тука
QQ : 1347592679
Али трговија менаџер : CN900576930
1. Ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена откако ќе се примени предмети.За било која причина не сте задоволни со предмети.
2. Поради скапи меѓународни товарни,и ќе ги сноси трошоците на враќање превозот од Локалните поштата.
3. Ако објектот е дефектен,ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка на
1. Ние ќе ја напушти 5 ѕвезда повратни информации откако уплата.
2. Ако сте задоволни со предмети и услуги од нас.Ве молиме да ни остават 5 ѕвезда повратни информации.
3. Ако имате било какви прашања,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение.

Основни карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2mm
Повод:
Партија
Број На Модел На:
J2386
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
QIAMNI
Стил:
Тренди
Материјал:
925 Sterling silver
Површината Ширина:
прилагодлив
Метали Тип:
925 Sterling silver
Пакување:
OPP вреќа
Количина:
1pcs/многу
OEM цел:
Добредојде
is_customized:
Yes
Еко-Пријателски:
Доведе & Никел Слободни
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Стил:
Бохемски Романтична Трендовски
Пол:
Децата на Жените Девојки
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди