• Обновено
JEXXI 2018 трговија на Големо Цена Гроздобер Хип-поп / Рок Прстен За Жените & Мажите S925 Фунта Сребрен Прстен За Собирање Додаток

JEXXI 2018 трговија на Големо Цена Гроздобер Хип-поп / Рок Прстен За Жените & Мажите S925 Фунта Сребрен Прстен За Собирање Додаток

Rating 
DEN 119.00
DEN 566.40
-79 %

Залиха
Во магацинот.


Материјал : сребро 925

Основни карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Унисекс
Материјал:
Метал
Повод:
Годишнина
Стил:
Хип/Рок
Обликотшема:
Нередовните
Број На Модел На:
R66800
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Површината Ширина:
3.5 mm
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Површината Ширина:
/
Функција:
Никој
Компатибилност:
накит додаток

Најдобри понуди