• Обновено
Роуз Цг Плоштад Гроздобер Панк Прстен ,од не ' Рѓосувачки челик Мода Biker Прст Ring Ring Накит,Wholasale Цена

Роуз Цг Плоштад Гроздобер Панк Прстен ,од не ' Рѓосувачки челик Мода Biker Прст Ring Ring Накит,Wholasale Цена

Rating 
DEN 184.00
DEN 229.92
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Aliexpress користи НИ Стандард САД/
Канада, велика БРИТАНИЈА/Европа/
Австралија Русија/
Германија Јапонија Франција Бразил/Југ
Америка Switserland внатре
периметар
(mm) внатре
дијаметар
(mm) 6 L 1/2 16.5 12 51.5 11 11.5 51.8 16.5 7 О 17.25 14 54 14 14 54.5 17.3 8 Q 18 16 56.5 16 16.5 57 18.1 9 S 19 18 59 18 19 59.5 18.9 10 Т 1/2 20 20 61.5 20 21.5 62.1 19.8 11 V 1/2 20.75 22 64 23 24 64.5 20.6 12 Y 21.25 25 66.5 25 27.5 67.3 21.4 13 - - - - - - 70 22.3 14 - - - - - - 72.5 23.1 15 - - - - - - 75.2 24 1. Користете помали Јажето ќе биде подобро
2. Мерка Јаже мора да се стегне(важно)
3. Мерка 2-3 пати, се мери во милиметри
4. Препорачуваме да изберете поголема големина ако measuremant помеѓу две големина

Основни карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
GHJZ102
Повод:
Партија
Обликотшема:
Хексагонални
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Valily Накит
Функција:
Фитнес Тракер
Површината Ширина:
17mm

Најдобри понуди