• Обновено
Leige Накит Природна Розова Турмалин Прстен Романтична Скапоцен Камен Овална Намали Sterling Silver Прилагодено Ангажман Прстени Парична Казна Накит

Leige Накит Природна Розова Турмалин Прстен Романтична Скапоцен Камен Овална Намали Sterling Silver Прилагодено Ангажман Прстени Парична Казна Накит

Rating 
DEN 6106.00
DEN 10176.00
-40 %

Залиха
Во магацинот.


Бренд : Leige Накит Главен Камен : пинк турмалин Акцент Камења : cz Камен Големина : 5 X7mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 0.84 cts Печат : s925 Камен Намалување на : овална намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 дена
Испорака
1. Објектот ќе биде подготвен за пратката во рок од 5 дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress;
2. Бесплатен превозот : Fed Ex ќе биде нашиот пред превозот methord, тоа е побрзо и побезбедно за вашиот испорака. E-пакет ќе се користат само ако се остави PO box adrress;
3. Вашиот телефонски број ќе биде побарано како за меѓународен испорака, исто така, ќе им помогне на курир за да ги добиете во контакт со вас еднаш објектот arrivered;
4. Не бидете сигурни дека на адресата што е предвидено е точно и комуникативен.
5. Сите наши накит ќе биде добро спакувани и испратени во специјален подарок кутија;
Прстен Големина На Табелата
Сертификат Примерок на Гем Identigication
Ние стоиме зад нашите накит, тие се направени со висок квалитет gemstones од страна на професионални jeweler. Подолу е сертификатот примерок на нашата скапоцен камен кој е идентификуван со ЦВА.
По Продажба На Услуги
1. Можете да ја има 7 дена да поднесат барање за враќање, ако објектот ќе примите не е како оној кој го очекува, на враќање такса ќе биде под вашите трошоци;
2. Враќање е прифатена само ако објектот ќе се врати во неговата оригинална состојба и покажува unworn и неискористени;
3. Рефундирање ќе се направи откако ќе добие врати објектот.

Основни карактеристики

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Гем Боја:
Пинк
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Поставување Тип:
Prong поставување
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
RPO57077-ДА
Повод:
Свадба
Стил:
Романтични
CertificateType:
ЦВА
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Главниот Камен:
Турмалин
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Бренд Име:
LeiGe Накит

Најдобри понуди