• Обновено
Нови пристигнал Автомобил Универзален Држач Планината се Залагаме за мобилен телефон/GPS/MP4 Ротирачки поддршка, за iphone ,samsung Галакси s4,HTC

Нови пристигнал Автомобил Универзален Држач Планината се Залагаме за мобилен телефон/GPS/MP4 Ротирачки поддршка, за iphone ,samsung Галакси s4,HTC

Rating 
DEN 252.00
DEN 287.04
-12 %

Залиха
Во магацинот.


Карактеристики : 1.Прилагодливи клипови може да се користи за било кој модел телефони. 2.Максимална дебелина 23mm,и тоа може да се стави во стандард пура-кутии. 3.Прилагодливи спектар 58mm-85mm,што се користи за повеќето телефони. Како да го користите : 1.Повлечете го клипот off тогаш обратна да се поправи во отворот на телефонот држачот. 2.Вметнете директно во воздухот-состојба. 3.Прилагодување на активните сечилото да се направи носителот на horizontallevel.
Детали за производот Бесплатен превозот Универзален Автомобил Метал сигурносен Појас Токи автомобил и дома со двојна употреба шише настроената corkscrew US$ 6.38 /многу
2 парчиња / многу
Автомобил телефон носителот штекер автомобил монтажа за iphone 4s автомобил мобилен телефон носителот заградата Бесплатен превозот САД$ 6.28 /парче
Автомобил мобилен телефон носителот iphone4 планината автомобил за apple за SAMSUNG мултифункционален Бесплатен превозот САД$ 9.98 /парче
Автомобил phone држач за во автомобил за apple iphone просо мобилен телефон за во автомобил носителот штекер планината Бесплатен превозот САД$ 6.58 /парче
Ставете повеќенаменски автомобил телефон носителот Објект Кутија Бесплатен превозот САД$ 6.58 /парче

Основни карактеристики

Бренд Име:
asywf
Материјал Тип:
Пластични делови
Големина:
65*35*80mm
Производ материјал:
ABS+ПОМ
Мобилни Достапна Ширина:
58mm-85mm

Најдобри понуди