• Обновено
Бесплатен Превозот 2 Групи/20pcs Јаглероден Челик, Нерѓосувачки Челик Хируршкиот Скалпел Медицински Нож DIY Алатка за Сечење Серија Режими на фотографирање со Врвен К?

Бесплатен Превозот 2 Групи/20pcs Јаглероден Челик, Нерѓосувачки Челик Хируршкиот Скалпел Медицински Нож DIY Алатка за Сечење Серија Режими на фотографирање со Врвен К?

Rating 
DEN 275.00
DEN 386.40
-29 %

Залиха
Во магацинот.


Стерилни за еднократна употреба јаглероден челик скалпел се погодни за хируршка лекар.
На владата : #10,11,12,15,18,20,21,22,23,24. Карактеристики : изработена од јаглероден челик Sterilized со гама зрачење Поединечно пакувани Хируршки квалитет 100% Сосема Нов Справи Забелешка : Стерилитет загарантирана ако пакет непрекинат ќе добие две групи Пакет вклучуваат : (секој сет) #10*1 #11*1 #12*1 #15*1 #18*1 #20*1 #21*1 #22*1 #23*1 #24*1

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Бренд Име:
Elysaid
Број На Модел На:
SU-GLXSSD20
Ефект:
Коска Нега
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди