• Обновено
1Pc Медицински Памук Алкохол Резервоарот Цилиндар Тегла Трајни Sterilizer Нерѓосувачки Челик Веѓа Алатки За Хируршка Употреба

1Pc Медицински Памук Алкохол Резервоарот Цилиндар Тегла Трајни Sterilizer Нерѓосувачки Челик Веѓа Алатки За Хируршка Употреба

Rating 
DEN 367.00
DEN 432.00
-15 %

Залиха
Во магацинот.


Спецификација Точка име : Стерилизирање памук тегла Големина : 13*9cm(D*H) Вкупна висина : 9cm Длабочина : 8.5 cm DC : 13cm Боја : Сребро Тежина : 115g Карактеристики : 1 Нерѓосувачки челик силен и издржлив, лесен за чистење 2 Висока температура отпорни на топлина од не 'рѓосувачки челик плочи 3 Производителот со 100% чиста форма на 18/8(304 тип) не' рѓосувачки челик . 4 Сите стандардни големини се достапни и во двете бои ( Mirror / Мате ) 5 Не-стандардни големини се достапни по . 6 перфорирани тави може да се користи за да ги стерилизирате инструменти и да се приспособат на други различни типови на апликации. Пакетот вклучува : Стерилизирање памук тегла *1 парче Слики :

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Бренд Име:
Elysaid
Ефект:
Коска Нега
Број На Модел На:
AG007004-1
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Точка име :
нерѓосувачки челик лента
Својства :
Медицински Материјали & Додатоци
Тип:
Преливи и да се Грижи За Материјали
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
13*9cm
Функција:
Sterilized со автоклав
Функција:
сад
боја:
Како се покаже слика
Примена:
МЕДИЦИНСКА УПОТРЕБА
Certificatte :
CE0197, ISO9001, ISO13485

Најдобри понуди