• Обновено
Медицински orthopedics инструмент титаниум плоча држите уредот од не ' рѓосувачки челик држи форцепс држи клешти

Медицински orthopedics инструмент титаниум плоча држите уредот од не ' рѓосувачки челик држи форцепс држи клешти

Rating 
DEN 3695.52

Залиха
Во магацинот.

детали за производот

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Ефект:
Коска Нега
Бренд Име:
HUATRAU
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
плоча држи форцепс

Најдобри понуди