• Обновено
Екран на допир 7 инчен HMI MT6070iH5 нови

Екран на допир 7 инчен HMI MT6070iH5 нови

Rating 
DEN 4704.00

Залиха
Во магацинот.

Екран на допир 7 инчен HMI MT6070i H5 нови
Модел
MT6070 IH5
Екранот
7"TFT LCD,65536 боја
Резолуција
800*480
Осветлување
LED
Контрастот
500 : 1
Животот на LCD
30.000 часа
ПРОЦЕСОРОТ и основни логика
32 Bit RISC 400 MHz процесор
Складирање
128 MB flash меморија на одборот
DRAM
64 MB DDR2 на одборот
COM порта
Com 1 : RS-232/RS-485 2 W/4 W,
Com 2 : РС-232,
RTC
Вграден-во
Моќност
24±20%VDC,250 [email protected] VDC
HMI големина
200.4x146.5x34mm
Дупка со големина
192x138 mm
Тежина
0.52 kg
Тип
4-жица,аналогни resistive
Резолуција
континуирано
Светлина трансмисија
Над 80%
опкружување при работа температура
0°- 50°C (32°- 122°F)
Опкружување при работа влажност
10% - 90% @ 40°C, не-кондензирање
Вибрации
10 за да 25 Hz(X,Y,Z насока 2 G 30 минути)
CE сертификација
EN 55022 : 2006,Класа А , EN 61000-3-2 : 2006, EN 61000-3-3 : 1995+A1 : 2001+А2 : 2005
EN 55024 : 1998+A1 : 2001+А2 : 2003
Front panel ги исполнува
NEMA4/IP65
гаранција&Враќање :
* Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.
*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата/размена.
*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред
*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален/негативна повратна информација.Ние се грижиме за секој купувач и ќе ја направи нашата
Настојуваме да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Вашето задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.
Answer : ___________________________ Note : Човек-направени уништување не се опфатени
Повратни информации&Контакт со нас на :
Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации .
Ве молиме контактирајте со нас, прво дали има нешто во ред со ред.
Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши проблемот.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.
Секоја помош што може да контакт со нашата служба за корисници
Превозот :
* *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.
* *DHL,UPS-от, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.
**DHL,UPS-от,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 3-10 работни дена и Кина пост Воздух MAIL/HK пост Воздух Mail превозот обично се 7-65 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.
** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, ups-от, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.
Љубезно ве молиме имајте во предвид :
*Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
MT6070IH5
Тип:
Растенијата
Излезен Напон (V):
Никој
Електрична Енергија Генератор Тип:
Други

Најдобри понуди