• Обновено
оригиналниот проектор крушка светилка 310-5513 / 725-10056 / 730-11445 / 0G5374 за DELL 2300MP

оригиналниот проектор крушка светилка 310-5513 / 725-10056 / 730-11445 / 0G5374 за DELL 2300MP

Rating 
DEN 3168.00

Залиха
Во магацинот.


2300 MP проектор светилка
Светилка модел 310-5513 / 725-10056 / 730-11445 / 0 G5374 моќ UHP 220-150 W работа со за Dell 2300 MP проектор
животен век : 2000-3000 часа
оваа цена за 100% нови оригинални светилка фотографии :
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА!

Основни карактеристики

Број На Модел На:
2300MP
моќност:
UHP200/150W
Место на Потекло:
Пекинг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди