• Обновено
POA-LMP149 / 610-357-0464 Проектор Замена на Сијалица за Sanyo PLC-HP7000L Eiki LC-HDT700 проектор

POA-LMP149 / 610-357-0464 Проектор Замена на Сијалица за Sanyo PLC-HP7000L Eiki LC-HDT700 проектор

Rating 
DEN 5760.00

Залиха
Во магацинот.


Внимание : ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите компатибилен листата пред да конкурираат на овој објект.
Ние не прифаќаме никакви пари назад поради погрешното наддавање. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање,
Ние ќе ви обезбеди професионална техничка поддршка.
Светилки Детали :
100% нови Компатибилни светилка
Тип : Проектор Гола сијалица
Дел Број : POA-LMP149 / 610-357-0464
Компатибилен со : Sanyo PLC-HP7000 L Eiki LC-HDT700
Wattage : 380
Замена на проектор сијалица животен век : 2000 Часа.
Лесно да се инсталира.
Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.
Квалитет Гаранција : 150 дена по испорака
Пакетот вклучува :
1 x Проектор Гола Сијалица (Пакување Детали : Стандарден пакет со мали картон за секое парче)
Како да се Замени со Проектор Светилка
Ние ви препорачуваме да се консултирате со вашиот кориснички прирачник за да се утврди точната инструкции за вашите специфични модел. Во повеќето случаи, замена само вклучува неколку чекори, вклучувајќи ги следниве :
• Исклучување на машината и да се овозможи светилка да се излади целосно
• Отстранете го поклопецот
• Unscrew светилка домување единица
• Отстранување на стари светилка
• Завртка во нови светилка и да ја замени станбена единица и да го покрие. Најважната работа е да се запамети е дека никогаш не треба да се допре светилка или домување директно со вашите прсти
превозот
1, Светилки ќе биде испорачуван регистрирани пост, како што се EMS, Fedex,DHL,UPS-от итн. (во зависност од секоја земја),
2,купувачот може да го пратите на превозот статус на линија;
3, Сите наши предмети ќе бидат брод на купувачот регистрирана адреса освен ако купувачот ја напушти забелешка се однесува на нова адреса, кога завршувањето на плаќање; ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред да конкурираат на нашиот објект
Ние можеме да снабдување :
1. Оригиналниот Светилка со Домување
2. Оригиналниот Голи Светилка
3. Компатибилен Светилка со Домување
4. Компатибилен Голи Светилка
Имаме многу различни модели на проектор светилки сијалица,ги споделите со нас, ако не можете да го најдете вашиот објект.Повеќе informaion,ве молиме слободно контактирајте со нас!
Уживаат во шопинг!!!
ЗАБЕЛЕШКА : за Клиенти во Русија мора да се обезбеди вашето име и презиме, вклучувајќи средно име!

Основни карактеристики

Бренд Име:
CN-KESI
Број На Модел На:
POA-LMP149 / 610-357-0464

Најдобри понуди