• Обновено
5811100818-S Оригинални Проектор Светилки Сијалица За Vivitek D6000 | Vivitek D6010 | Vivitek D6500

5811100818-S Оригинални Проектор Светилки Сијалица За Vivitek D6000 | Vivitek D6010 | Vivitek D6500

Rating 
DEN 3648.00
DEN 3840.00
-5 %

Залиха
Во магацинот.

5811100818-S Оригинални Проектор Светилки Сијалица За Vivitek D6000 | Vivitek D6010 | Vivitek D6500
Производ Детали :
Број На Модел :
5811100818-S
Тип На Сијалица
P-VIP 280/1.0 E20.6d
Живот време :
2000-3000 часа
Fittable проектор модели :
Vivitek D6000 | Vivitek D6010 | Vivitek D6500 |
Vivitek D6510 | Vivitek D6520
Пакување :
Картонска кутија со пена
Минимална Oder количина :
1 парче
Повратни информации од купувачот :
Информациите На Компанијата :

Основни карактеристики

Бренд Име:
GEYING
Број На Модел На:
5811100818-S
Wattage:
P-VIP 280/1.0 E20.6d
живот време:
2000-3000 часа
Гаранција:
180 дена
Fittable проектор:
Vivitek D6000 | Vivitek D6010 | Vivitek D6500
MOQ:
1pc
време на испорака:
Во рок од 24 часа по уплатата
Пакување:
Картонска кутија со пена
Употреба:
бизнис,училиште,образование,дома
Превозот начин:
не бесплатен превозот

Најдобри понуди