• Обновено
2017 НАЈНОВИОТ/1800ML/H 6 Глави Ултразвучно Магла Создателот Fogger Овлажнител Стакленички Aeromist Хидропоника

2017 НАЈНОВИОТ/1800ML/H 6 Глави Ултразвучно Магла Создателот Fogger Овлажнител Стакленички Aeromist Хидропоника

Rating 
DEN 3076.00
DEN 3238.08
-5 %

Залиха
Во магацинот.

100% Сосема нов и висок квалитет Без топлински или хемикалии кои се користат Лесно да се работи, подолг сервисен живот, само-заштита Идеален за внатрешна или надворешна фонтани, вода функција, и користење Додадете зачудувачки слаб ефект на вашиот езерце или резервоарот за вода за да го филтрирате лош мирис со електро и ултразвучно технологија AC ВЛЕЗ : 110 V/220 V DC OUTUP : Напон : 24 V Струја : 6 A Боја : црна Моќ : 124 W Пакет вклучуваат : 6 x магла творецот 1 x големи тековната адаптерот( се вклопи во вашата земја) 1 x 6-на чело линија( или 8 -на чело линија, 10-на чело линија) Производи работа во човековата безбедност напон 24 V!производите може да работи континуирано во 48 часа!

Основни карактеристики

Тип:
Прочистувач На Воздух Делови

Најдобри понуди