• Обновено
Прилагодено Дизајн Кожа Топла Фолија втиснување Умира Печат ,ЦПУ гравирање калап за топла фолија печат машина, Diy Мувла

Прилагодено Дизајн Кожа Топла Фолија втиснување Умира Печат ,ЦПУ гравирање калап за топла фолија печат машина, Diy Мувла

Rating 
DEN 720.00

Залиха
Во магацинот.

Прилагодено Дизајн , Различна големина, различни цена, ве Молиме пратете ја вашата дизајн за нас и кажете ни ја вашата големина. Објектот Флексибилна карактер мувла Бакар дебелина : 7-8мм Гравирање длабочина : 2.5-3.0 mm Датотека за печатење : CDR / AI / BMP / ПСД / EPS / Висок квалитет JPG
Answer : ___________________________ Note :
Во процесот на испорака, понекогаш мора да се има некои мали проблеми кои го прават вашиот стоки задоцнето или нешто, pls биде разбирливо, но, ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со неа, ако можете да го направите за мене корист за контакт со мене, и јас ќе го цениме за сè што направи за мене!!
Ако сте среќни и задоволни со нашата трансакции по сте го добиле вашиот стоки, pls не ми корист да ни остави позитивни повратни информации, може да се земе тоа како награда за шопинг на Али!! ако не сте задоволни со вашата стока или на нашата услуга, можеме да го дознаам заедно пред сакате да остави негативни повратни информации? однапред ви благодариме ако можете да го направите ова!!
Услуга
Ние нудиме на размена и поправка на услугата бидејќи сте го купиле, но се врати превозот на полнење и даноци не се вклучени.
Превозот
1)ќе се испрати на објекти за вас во 10days еднаш се потврди на вашата исплата.
2)Ние испрати предмети во рамките 10days и да ви даде следење на броеви.
3)Испорака од UPS-от,DHL, EMS и од врата на врата за пратката.
Пакување : Krabičkách или како по клиенти барања.
Ние не сме одговорни за било каква увоз на даночните, царинските такси или прилагодено задоцнување.Жал ми е.
Повратни информации
Ве молиме јавете ни се или испратете ни ако имаш било какви проблеми за стока или услуга став , ние може да го реши тоа заедно. На база на ова, ве молиме да ни даде позитивни евалвационите, вашата пресуда е многу важна за нас.

Основни карактеристики

Тип:
Процесор За Храна Делови

Најдобри понуди