• Обновено
Висок квалитет 20mm 25мм 30мм Зглоб отворена кристал 316L не ' рѓосувачки челик се зголеми злато магнет накит

Висок квалитет 20mm 25мм 30мм Зглоб отворена кристал 316L не ' рѓосувачки челик се зголеми злато магнет накит

Rating 
DEN 1766.00
DEN 2208.00
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Контактирајте не доколку сакате помалку од еден многу
Бесплатни изразат испорака ако цел износ стигнат до $300
Чувајте Дома :
Роуз злато магнетни кристал locket
Роуз злато vocuum позлата
Материјал : 316 од не ' рѓосувачки челик и зајакнато стакло
Locket дијаметар : 20mm, 25мм, 30мм
Цената не вклучувајќи го шарм и синџири

Основни карактеристики

Метална боја:
20mm Дијаметар, 25мм Дијаметар 30мм Дијаметар
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Стакло
Пол:
Жените
Број На Модел На:
JH0013
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Приврзоци Тип:
Круг
Бренд Име:
Џек Коњ
is_customized:
Yes

Најдобри понуди