• Обновено
Слободен брод!!! Моден топла 20set/многу рамни 28*18mm капка стакло свет меур со сребрена капа поставите DIY (стаклено шише/ шишенцето pendant )

Слободен брод!!! Моден топла 20set/многу рамни 28*18mm капка стакло свет меур со сребрена капа поставите DIY (стаклено шише/ шишенцето pendant )

Rating 
DEN 810.24

Залиха
Во магацинот.


накит шоу
Слободен брод! 50sets/многу 25мм semidome Стакло Свет Меур & set Ring DIY стакло шишенцето pendant накит поставува стакло покрие pendant US$ 52.99 /многу
50 групи / многу
Слободен брод! 50sets/многу 20mm semidome Стакло Свет Меур & set Ring DIY стакло шишенцето pendant накит поставува стакло покрие pendant US$ 49.99 /многу
50 групи / многу
Слободен брод! 20sets/многу 20mm semidome Стакло Свет & set Ring DIY стакло шишенцето pendant накит сетови pendant US$ 27.43 /многу
20 групи / многу
Слободен брод! 20sets/многу Убаво 20*28mm Rhombus Стакло Меур & set Ring( не ги вклучуваат додатен) стакло свет шишенцето pendant US$ 27.99 /многу
20 групи / многу
Слободен брод!!! НОВИ 20sets/многу 25x15mm(отворање) стакло свет со база со птица поставено стаклено шише стаклени ампули накит наоди US$ 21.99 /многу
20 групи / многу
Слободен брод!!! Добро 20sets/многу 25*15mm(отворање) стакло свет & Сребрена база поставена стаклена купола меур шишенцето pendant стаклено шише US$ 21.99 /многу
20 групи / многу
Слободен брод!!! прекрасна 20sets/многу половина 15mm(отворање) стакло свет & бронзен прстен база поставите DIY стакло меур шишенцето pendant стаклено шише US$ 21.99 /многу
20 групи / многу
Слободен брод!!! убаво 20sets/многу 20*12mm(отворање) стакло свет & Сребрена база поставено стакло меур шишенцето pendant накит наоди US$ 21.99 /многу
20 групи / многу
Freeshipping!! Гроздобер Антички Бронза Шупливи-out Дизајн Алка База Хривнија Поставување US$ 82.23 /многу
40 парчиња / многу
Бесплатен превозот 20pcs 65*60mm Антички Бронза Бранеа со 20mm Лепак Подлога Camoe Cabochon Поставување Алка Хривнија Празен БАЗА US$ 42.34 /многу
20 парчиња / многу
Бесплатен превозот!! kawaii 100pcs/многу (Одговара 13*18mm) Три Боја Овална Метал Чипка Фах База Pendant Празно Поставување DIY Накит Наоѓање US$ 23.68 /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен превозот!! прирачник 100pcs/многу (Одговара 18*25мм) Бела Овална Метал Чипка Фах База Pendant Празно Поставување DIY Накит Наоѓање US$ 25.68 /многу
100 парчиња / многу
Слободен брод! мини 50pcss/многу 28*18mmglass свет меур ,стаклена купола ,Стаклена Топка Покрие Шишенцето , стакло шишенцето pendant Фабрика цена US$ 39.99 /многу
50 парчиња / многу
Слободен брод! моден 50pcss/многу 15mm половина чаша свет меур ,стаклена купола , стаклено шише , стакло шишенцето pendant US$ 30.99 /многу
50 парчиња / многу
Бесплатен превозот!!! НОВИ 50pcs/многу 20*12mm(отворање) стакло свет стаклено шише стакло накит од стакло шишенцето pendant US$ 33.98 /многу
50 парчиња / многу
Слободен брод! 2013 НОВА Убаво 50pcs 16*4mm стакло покрие ампули DIY (цената е само шише/без дупка на врвот) стакло топката покрие US$ 26.99 /многу
50 парчиња / многу

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HAEQIS
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Капка Вода
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
14032601
Материјал:
Стакло
Кол на тесно грло:
5mm
Кол на топката тело:
28*18mm
Количина:
20sets/многу
Сет:
едно стаклено шише со една капа
број:
14032601
купот на боја:
Злато
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични

Најдобри понуди